Chcete úspešne predať nehnuteľnosť?

PREDÁVAME S ÚSPEŠNOSŤOU 99%.

0 %
úspešnosť predaja
0 +
klientov mesačne
0 dní
priemerná doba predaja

Chcem predať nehnuteľnosť!

Po vyplnení formuláru sa Vám ozve náš agent.

BEZSTAROSTNE Vám sprostredkujeme BEZPEČNÝ predaj nehnuteľnisti

RÝCHLO a KVALITNE zabezpečíme predaj nehnuteľnosti

ZDARMA určíme hodnotu Vašej nehnuteľnosti

URČENIE CENY NEHNUTEĽNOSTI

Uvažujete za akú cenu je možné predať Vašu nehnuteľnosť?

Určíme hodnotu Vašej nehnuteľnosti a poradíme Vám ako prezentovať nehnuteľnosť s úspešným predajom.
Stačí ak nás kontaktujete telefonicky alebo pomocou formulára.

PRÁVNE PORADENSTVO

PRÁVNE PORADENSTVO, S KTORÝM NIKDY NEBUDETE HAZARDOVAŤ

Mnohé kúpne zmluvy majú v sebe nášľapné míny, ktoré bežný právnik neodhalí, a vás tak ľahko môžu pripraviť o strechu nad hlavou. Preto spolupracujeme s renomovanými právnickými kanceláriami, ktoré sa špecializujú na nehnuteľnosti a budú garanciou vášho pokojného spánku.

SERVIS

PÄŤHVIEZDIČKOVÝ SERVIS, KTORÝ VÁS NEBUDE STÁŤ ANI EURO NAVYŠE

Predstavte si, že by ste za tú istú cenu mohli ísť do troj- alebo päťhviezdičkového hotela. Do ktorého by ste išli?
S realitnými kanceláriami to máte rovnaké. Na konci dňa každá predá vašu nehnuteľnosť, ale ak sa rozhodnete pre TRNAVA REALITY, vďaka nášmu servisu a individuálnemu prístupu si celý proces užijete viac. A pritom vás to nebude stáť ani euro navyše. Je pre nás samozrejmosťou, že vybavíme podklady pre znalecký posudok, obeháme kataster, vodárne, poskytovateľov elektriny a zabezpečíme množstvo ďalších drobností, pre ktoré si nebudete musieť brať dovolenku v práci.

OBHLIADKY

NAŠE OBHLIADKY BUDÚ PRE KUPUJÚCICH ZÁŽITKOM

Obhliadka je absolútne najkľúčovejším momentom predaja nehnuteľnosti, preto počas nej rozmaznávame všetky zmysly kupujúceho. Nehnuteľnosť rozvoniame, vytvoríme jej hudobný playlist na mieru, či pripravíme občerstvenie. Ale ani toto by nezabralo, keby vás nehnuteľnosťou sprevádzal nekvalitný maklér. Práve jeho osoba dokáže veľa pokaziť, ale aj naopak – vylepšiť.
Môžete sa spoľahnúť, že naši profesionálni makléri svojimi skúsenosťami a prístupom umocnia celkový dojem z predaja nehnuteľnosti.

MARKETING

VĎAKA REKLAME AKTÍVNE VYTVÁRAME DOPYT

Marketing väčšiny maklérov spočíva v tom, že vašu nehnuteľnosť hodia na realitný portál a čakajú na telefonát.
Ale to predsa zvládnete aj sami! My v Arvin & Benet neustále sledujeme trendy v online reklame a spolu s našimi expertmi na marketing vypracovávame pre každú nehnuteľnosť marketingovú stratégiu predaja. Vašu nehnuteľnosť uvidia ľudia nielen na realitných portáloch, ale aj na Facebooku, Instagrame, či vďaka bannerovým kampaniam aj na celom internete. Taktiež aktívne pracujeme s našimi databázami vyhovujúcich kupcov, ktorým vašu nehnuteľnosť vieme priamo ponúknuť. Nečakáme na telefonáty, ale aktívne vytvárame dopyt. Aj pre toto všetko sme v oblasti propagácie nehnuteľností lídrom na trhu.

Profesionálne fotenie

VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ NAFOTÍME TAK, AKO BY MALA ÍSŤ NA TITULKU MAGAZÍNU

Možno ste zvyknutí, že bežní makléri nafotia nehnuteľnosť mobilom. Naše nehnuteľnosti fotí špecialista na reality, profesionálnou technikou a so zmyslom pre detail. Výsledné fotografie predstavia vašu nehnuteľnosť v jej najlepšom svetle, a to bez toho, aby zavádzali.

VIDEO + 3D OBHLAIDKA

Predstavte si aké je to ľahké si s pohodlia domova pozrieť video prezentáciu nehnuteľnosti a následne sa v 3D obhliadke môžete poprechádzať ako keby ste v nej boli…?
Ušetríme kupujúcim veľa času nakoľko už pred osobnou obhliadkou majú presnú predstavu o vašej nehnuteľnosti.
Postaráme sa o prezentáciu vašej nehnuteľnosti a vy sa môžete v pokoji sústrediť na svoje súkromie a biznis.
Zvýšime šancu na úspech.
Vypracujeme profesionálnu videoprezentáciu, ktorú využijeme na úspešný predaj nehnuteľnosti. 

PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOISTÍ

U nás len to najlepšie a na jednom mieste.

Pomohli sme s predajom viac ako 400 nehnuteľností

Povedali o nás

Chceme maximálne poďakovať pri kúpe nového bývania ❤️ Ochota komunikovať aj cez víkend, ochota pracovať na maximálne nasadenie a hlavne zabezpečenie kúpy ešte v ten istý deň od A po Z 😇 maximálna vďaka a vysoké hodnotenie za nás pre Trnava Reality, ešte raz ďakujeme za všetko, aj keď sme boli dosť otravný 😘☺️🏡
by Marek Hladný
Chcem sa osobne poďakovať konateľovi pánovi Mgr. Tomášovi Málikovi TRNAVA REALITY, s.r.o. za rýchle vybavenie predaja nehnuteľnosti, príjemnú komunikáciu, bola som veľmi spokojná, nakoľko som časove vyťažená, tento predaj ma vôbec nezaťažoval a bolo to podľa mojich predstáv.Rychla odozva, slusni a pozitivne naladeni makleri, vsetko bolo rychlo vybavene. Potrebne informacie prehladne a lahko dostupne na internete. 100% spokojnost!
by Martina Deáková
Rada by som sa poďakovala p. Málikovi za predaj bytu v Nitre. Všetko vybavil za mňa, od nafotenia bytu, uverejnenie na internete až po úplný predaj. Jediná moja povinnosť bola dostaviť sa na podpis zmluvy, ktorú sme si spoločne prešli krok za krokom. Ďakujem za bleskový a bezproblémový predaj.
by Katarina Surova

Compare listings

Compare